Providing you the best range of printed copper bottle gift set, copper bottle diwali gift set, copper bottle gift set, copper water bottle combo, corporate gifting copper glasses and copper water bottle and jug with effective & timely delivery.





₹ 755 / SetGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 200 Set |
| Color | black and white |
| Size/Dimension | 1000ml |
| Product Type | copper gift set |
| Country of Origin | Made in India |
| pattern | printed |




₹ 1980 / SetGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 50 Set |
| Packaging Type | Box |
| Shape | Round |
| Material | Copper |
| Country of Origin | Made in India |
| Brand | M S Enterprises |
| Design | Printed |





₹ 1950 / SetGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 100 Set |
| Brand | M S ENTERPRISES |
| Product Type | Drinkware |
| Packaging Type | Normal |
| Size | 1000ml |
| Weight | 500 |
| Material | Copper |
| Country of Origin | Made in India |







₹ 1320 / SetGet Latest Price
| Finishing | Polished |
| Set Contain | 1 Jug and 4 glasses |
| Weight | 750 g |
| Packaging Type | Box |
| Material | Copper |
| Type | Hammered |
| Jug capacity | 2 Liter |




₹ 1655 / SetGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 50 Set |
| Size | 2ltr |
| Color | Copper |
| Country of Origin | Made in India |
| Material | Copper |
| Usage \ Application | water jug |
| Finish | Polished |




₹ 1600 / SetGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 50 Set |
| Product Type | Water Jug |
| Usage/Application | Home |
| Material | Copper |
| Brand | MS ENTERPRISES |
| Color | Copper |
| Country of Origin | Made in India |




₹ 810 / SetGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 100 Set |
| Capacity | 1000ml |
| Finish | Polished |
| Usage/Application | Drinking Water |
| Color | White & Blue |
| Cap Type | Screw Type |
| Bottle Capacity | 1 L |
| Weight | 300 gm |
| Pattern | Printed |
| Diameter | 3inch |
| Shape | Round |





₹ 1500 / SetGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 100 Set |
| Capacity | 1500 ml |
| Size | Medium |
| Shape | Cylindrical |
| Material | Copper |
| Country of Origin | Made in India |




₹ 1500 / SetGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 100 Set |
| Capacity | 1500 ml |
| Size | Large |
| Shape | Cylindrical |
| Material | Copper |
| Country of Origin | Made in India |




₹ 1500 / SetGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 100 Set |
| Capacity | 1500 ml |
| Size | Large |
| Shape | Cylindrical |
| Material | Copper |
| Country of Origin | Made in India |






₹ 1435 / SetGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 50 Set |
| Size | 2ltr |
| Color | Copper |
| Country of Origin | Made in India |
| Material | Copper |
| Set Content | 1 Jug 1 Bottle 2 Glass |
| Finish | Matte |





₹ 1498 / SetGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 50 Set |
| Product Type | Water Jug |
| Material | Copper |
| Brand | MS ENTERPRISES |
| Capacity | 2 litres |
| Design | Plain |
| Country of Origin | Made in India |







₹ 1395 / SetGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 50 Set |
| Product Type | Water Jug |
| Material | Copper |
| Brand | MS ENTERPRISES |
| Color | Copper |
| Capacity | 2 litres |
| Country of Origin | Made in India |



₹ 1915 / SetGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 100 Set |
| Material | Copper |
| Set Contaion | 1 Jug, 2 Bottle, 3 Glass |
| Jug Capacity | 2.5 L |
| Bottle Capacity | 1 L |
| Glass Capacity | 350 ml |
| Pack Type | Box |
| Finish | Polished |






₹ 1870 / SetGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 100 Set |
| Brand | M S ENTERPRISES |
| Product Type | Drinkware |
| Packaging Type | Normal |
| Size | 1000ml |
| Weight | 500 |
| Material | Copper |
| Country of Origin | Made in India |

₹ 1995 / SetGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 100 Set |
| Shape | Cylindrical |
| Product Type | Copper Product |
| Usage/Application | Home |
| Packaging Type | Normal Brown Box Packing |
| Color | Enamal Printed |
| Material | Copper |
| Country of Origin | Made in India |


Mairaj Khan (Owner)
M S Enterprises
Ground Floor, Naqvi Building, Faizganj Opposite Kile Wali Masjid, Faiz Ganj, Canara Bank Atm, Moradabad - 244001, Uttar Pradesh, India














