Offering you a complete choice of products which include hammered copper mule mug, copper mugs set of 4 pcs, hammered copper barrel mug 16 oz, copper moscow mug set corporate gift item, hammered copper barrel mug and hammered straight copper mule mug.










₹ 345 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 100 Piece |
| Color | Copper |
| Drinkware Type | Water & Beer |
| Capacity | 475 mL |
| Material | Copper |
| Shape | Round |
| Handle Type | Brass |
| Country of Origin | Made in India |






₹ 995 / SetGet Latest Price
| Capacity | 16oz |
| Color | copper |
| Packaging Type | normal box |
| Finishing | glossy |
| Weight | 150gm |
| Origin | india |
| Copper Purity Certificate | 99.11% |
| Minimum Order Qty | 50 |
| Is It Washable | Washable |
| Usage/Application | beer and water |









₹ 270 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 150 Piece |
| Type | Hammered |
| Capacity | 250 ml |
| Material | Copper |
| With Handle | Yes |
| Weight | 150gm |
| Finishing | Polished |




₹ 995 / SetGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 100 Set |
| Shape | Round |
| Color | Copper |
| Drinkware Type | Water & Beer |
| Material | Copper |
| Finishing Type | Hammered |
| Country of Origin | Made in India |











₹ 340 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 100 Piece |
| Color | Copper |
| Drinkware Type | Water & Beer |
| Material | Copper |
| Shape | Round |
| Handle Type | Copper |
| Country of Origin | Made in India |




₹ 870 / SetGet Latest Price
| Set Contents | 4 Mugs, 4 Straws and 1 Glass |
| Type | Hammered |
| Packaging Type | Box |
| Finishing | Polished |
| Weight | 500-700g |
| Material | Copper |
| Mug Capacity | 300 ml |






₹ 340 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 100 Piece |
| Shape | Round |
| Color | Copper |
| Drinkware Type | Water & Beer |
| Material | Copper |
| Handle Type | Copper |
| Country of Origin | Made in India |





₹ 340 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 100 Piece |
| Shape | Round |
| Color | Copper |
| Drinkware Type | Water & Beer |
| Material | Copper |
| Handle Type | Copper |
| Country of Origin | Made in India |



₹ 330 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 100 Piece |
| Shape | Round |
| Color | Copper |
| Drinkware Type | Water & Beer |
| Material | Copper |
| Handle Type | Brass |
| Country of Origin | Made in India |




₹ 360 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 100 Piece |
| Capacity | 450 ml |
| Shape | Round |
| Design | Hammered |
| Color | Copper |
| Usage/Application | Home |
| Drinkware Type | Water & Beer |
| Material | Copper |
| Handle Type | Copper |
| Finish | Hammered |
| Copper Purity | 99'11 percent |






₹ 340 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 500 Piece |
| Size | 300 ml |
| Set Contents | 2 Mug |
| Design | Hammered |
| Weight | 160 gm/ Piece |
| Finishing | Polished |





₹ 360 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 100 Piece |
| Shape | Round |
| Color | Copper |
| Drinkware Type | Water & Beer |
| Material | Copper |
| Handle Type | Brass |
| Country of Origin | Made in India |




₹ 340 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 100 Piece |
| Drinkware Type | Water & Beer |
| Color | Copper |
| Brand | MS ENTERPRISES |
| Set Contents | Pack of 1 |
| Shape | Round |
| Country of Origin | Made in India |



₹ 950 / SetGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 250 Set |
| Capacity | 450 mL |
| Color | Copper |
| Drinkware Type | Water & Beer |
| Material | Copper |
| Finishing Type | Hammered |
| Country of Origin | Made in India |
| Set Contain | 4 Mug 4 Straw 1 Shot Glass 1 Straw cleaner |




₹ 445 / SetGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 50 Set |
| Color | Copper |
| Drinkware Type | Water & Beer |
| Material | Copper |
| Handle Type | Brass |
| Finishing Type | Hammered |
| Country of Origin | Made in India |





₹ 250 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 150 Piece |
| Capacity | 200 ml |
| Size | Medium |
| Shape | Cylindrical |
| Design | Hammered |
| Material | Copper |
| Finish | Hammered |
| Country of Origin | Made in India |





₹ 420 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 100 Piece |
| Capacity | 450 ml |
| Size | Medium |
| Shape | Round |
| Design | Hammered |
| Usage/Application | Home |
| Material | Copper |
| Finish | Hammered |




₹ 260 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 100 Piece |
| Capacity | 300 ml |
| Size | Medium |
| Shape | Round |
| Design | Hammered |
| Usage/Application | Home |
| Material | Copper |
| Country of Origin | Made in India |




₹ 470 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 50 Piece |
| Capacity | 200 ml |
| Size | Medium |
| Shape | Round |
| Set Contain | 2 Piece |
| Design | Hammered |
| Usage/Application | Home |
| Material | Copper |
| Packaging Type | Box |
| Finish | Polished |
| Country of Origin | Made in India |





₹ 370 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 100 Piece |
| Capacity | 450 ml |
| Size | Medium |
| Shape | Round |
| Set Contain | 2 Piece |
| Design | Hammered |
| Usage/Application | Home |
| Material | Copper |
| Packaging Type | Box |
| Country of Origin | Made in India |




₹ 470 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 150 Piece |
| Size | Medium |
| Shape | Round |
| Design | Hammered |
| Material | Copper |
| Finish | Hammered |
| Country of Origin | Made in India |






₹ 280 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 150 Piece |
| Size | Medium |
| Shape | Round |
| Design | Hammered |
| Material | Copper |
| Finish | Hammered |
| Country of Origin | Made in India |




₹ 265 / PieceGet Latest Price
| Drinkware Type | beer |
| Design | Hammered |
| Color | Copper |
| Brand | MS ENTERPRISES |
| Shape | round |
| Country of Origin | Made in India |




₹ 235 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 100 Piece |
| Drinkware Type | Water & Beer |
| Color | Copper |
| Shape | Round |
| Material | Copper |
| Handle Type | Copper |
| Country of Origin | Made in India |







₹ 245 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 100 Piece |
| Shape | Round |
| Color | Copper |
| Drinkware Type | Water & Beer |
| Material | Copper |
| Handle Type | Copper |
| Country of Origin | Made in India |




₹ 1020 / SetGet Latest Price
| Shape | Round |
| Material | Copper |
| Features | Eco-Friendly |
| Type | Hammered |
| Finishing Type | Polished |
| Weight | 200-500gm |
| Packaging Type | Box |
| Set contains | 4 Mugs, 4 Plates, 4 Straws and 1 Glass |








₹ 380 / SetGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 100 Set |
| Shape | Round |
| Color | Copper |
| Drinkware Type | Water & Beer |
| Material | Copper |
| Handle Type | Brass |




₹ 895 / SetGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 100 Set |
| Set Contents | pack of 4 |
| Material | Copper |
| With Handle | Yes |
| Is It Washable | Washable |
| Color | Copper |
| Country of Origin | Made in India |







₹ 225 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 100 Piece |
| Shape | Round |
| Color | Copper |
| Drinkware Type | Water & Beer |
| Material | Copper |
| Handle Type | Copper |
| Country of Origin | Made in India |





₹ 350 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 100 Piece |
| Shape | Round |
| Color | Copper |
| Drinkware Type | Water & Beer |
| Usage/Application | water & beer |
| Material | Copper |
| Country of Origin | Made in India |



₹ 255 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 100 Piece |
| Color | Copper |
| Brand | M S ENTERPRISES |
| Drinkware Type | BEER |
| Shape | ROUND |
| Country of Origin | Made in India |







₹ 265 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 100 Piece |
| Shape | Round |
| Color | Copper |
| Drinkware Type | Water & Beer |
| Material | Copper |
| Finishing Type | Polished |
| Country of Origin | Made in India |






₹ 245 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 100 Piece |
| Shape | Round |
| Color | Copper |
| Drinkware Type | Water & Beer |
| Material | Copper |
| Handle Type | Copper |
| Country of Origin | Made in India |








₹ 565 / SetGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 50 Set |
| Drinkware Type | Water & Beer |
| Color | Copper |
| Material | Copper |
| Finishing Type | Hammered |
| Handle Type | Copper |
| Country of Origin | Made in India |






₹ 860 / SetGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 50 Set |
| Color | Copper |
| Drinkware Type | Water & Beer |
| Material | Copper |
| Handle Type | Copper |
| Finishing Type | Hammered |
| Country of Origin | Made in India |













₹ 620 / SetGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 50 Set |
| Color | Copper |
| Drinkware Type | Water & Beer |
| Material | Copper |
| Handle Type | Copper |
| Finishing Type | Hammered |
| Country of Origin | Made in India |






₹ 310 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 100 Piece |
| Material | copper |
| Capacity | 500 |
| Color | black |
| Shape | round |
| Price Range | 295 |





₹ 355 / SetGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 100 Set |
| Drinkware Type | Water & Beer |
| Color | Copper |
| Shape | Round |
| Material | Copper |
| Handle Type | Brass |
| Country of Origin | Made in India |






₹ 295 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 50 Piece |
| Drinkware Type | Water & Beer |
| Color | Copper |
| Material | Copper |
| Finishing Type | Hammered |
| Handle Type | Copper |
| Country of Origin | Made in India |





₹ 610 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 150 Piece |
| Size | Medium |
| Shape | Round |
| Design | Hammered |
| Material | Copper |
| Finish | Hammered |
| Country of Origin | Made in India |


Mairaj Khan (Owner)
M S Enterprises
Ground Floor, Naqvi Building, Faizganj Opposite Kile Wali Masjid, Faiz Ganj, Canara Bank Atm, Moradabad - 244001, Uttar Pradesh, India






































