Leading Manufacturer of pure copper water bottles, diamond hammered copper bottle, export quality copper bottle, hammered copper bottle, corporate gift item hammered copper water bottle and hammered copper water bottle from Moradabad.







₹ 460 / PieceGet Latest Price
| Capacity | 1 Litre |
| Brand | M S ENTERPRISES |
| Material | COPPER |
| Cap Type | Screw Cap |
| Color | COPPER |
| Finish | Polished |
| Size | 10inch |
| Country of Origin | Made in India |





₹ 495 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 100 Piece |
| Capacity | 1 Litre |
| Brand | M S ENTERPRISES |
| Material | COPPER |
| Cap Type | Screw Cap |
| Color | COPPER |
| Finish | Polished |
| Size | 10inch |
| Country of Origin | Made in India |




₹ 460 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 150 Piece |
| Capacity | 1 Litre |
| Material | Copper |
| Pattern | Plain |
| With Sipper | No |
| Country of Origin | Made in India |







₹ 490 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 100 Piece |
| Capacity | 1000 mL |
| Material | Copper |
| Cap Type | Screw cap |
| Color | Golden |
| Finish | Matt |
| Shape | Round |
| Country of Origin | Made in India |







₹ 470 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 50 Piece |
| Capacity | 1000 mL |
| Material | Copper |
| Shape | Round |
| Item Weight | 280gm |
| Country of Origin | Made in India |







₹ 470 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 100 Piece |
| Capacity | 500 mL |
| Cap Type | Screw cap |
| Design Type | Standard |
| Material | Copper |
| Color | Golden |
| Finish | Hammered |
| Shape | Round |
| Country of Origin | Made in India |






₹ 460 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 150 Piece |
| Capacity | 1 Litre |
| Material | Copper |
| Pattern | Plain |
| With Sipper | No |
| Country of Origin | Made in India |







₹ 460 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 150 Piece |
| Capacity | 1 Litre |
| Material | Copper |
| Pattern | Plain |
| With Sipper | No |
| Country of Origin | Made in India |




₹ 450 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 150 Piece |
| Capacity | 1000 mL |
| Material | Copper |
| Cap Type | Screw Cap |
| Shape | Round |
| Is it Transparent | No |
| Country of Origin | Made in India |




₹ 460 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 100 Piece |
| Finish | Hammered |
| Color | copper |
| Material | Copper |
| Design Type | Standard |
| Cap Type | Screw cap |
| Country of Origin | Made in India |






₹ 460 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 200 Piece |
| Capacity | 950ml |
| Brand | M.S ENTERPRISES |
| Material | copper |
| Cap Type | round |
| Color | copper |
| Finish | Polished |
| Country of Origin | Made in India |








₹ 460 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 200 Piece |
| Material | Copper |
| Cap Type | Screw Cap |
| Color | Copper |
| Finish | diamond |
| Capacity | 950ml |
| Country of Origin | Made in India |





₹ 420 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 100 Piece |
| Capacity | 1000 mL |
| Material | Copper |
| Cap Type | Screw Cap |
| Design | Printed |
| Shape | Round |
| Is it Transparent | No |
| Country of Origin | Made in India |







₹ 460 / PieceGet Latest Price
| Cap Type | Screw cap |
| Material | Copper |
| Color | Golden |
| Finish | Hammered |
| Shape | Round |
| Country of Origin | Made in India |
| Capacity | 500 mL |





₹ 480 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 150 Piece |
| Capacity | 1 Litre |
| Material | Copper |
| Pattern | Plain |
| With Sipper | No |
| Country of Origin | Made in India |







₹ 480 / PieceGet Latest Price
| Bottle Capacity | 1 L |
| Weight | 320 gm |
| Finishing | Polished |
| Surface Type | Hammered Bitten Outside |
| Size | 11inch |
| Material | Copper |



₹ 450 / PieceGet Latest Price
| Finish | Polished |
| Material | copper |
| Design Type | Standard |
| Cap Type | copper cap |
| Size | 950ml |
| Country of Origin | Made in India |





₹ 445 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 100 Piece |
| Finish | Glossy |
| Color | Copper |
| Material | Copper |
| Design Type | Standard |
| Cap Type | Screw Cap |
| Country of Origin | Made in India |




₹ 460 / PieceGet Latest Price
| Finish | Hammered |
| Color | copper |
| Material | Copper |
| Design Type | Standard |
| Cap Type | Screw cap |
| Country of Origin | Made in India |




₹ 485 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 100 Piece |
| Capacity | 1000 mL |
| Cap Type | Screw cap |
| Material | Copper |
| Color | Golden |
| Finish | Hammered |
| Pattern | Checkered |
| Shape | Round |
| Country of Origin | Made in India |





₹ 460 / PieceGet Latest Price
| Finish | Hammered |
| Color | copper |
| Material | Copper |
| Design Type | Standard |
| Cap Type | Screw cap |
| Country of Origin | Made in India |



₹ 460 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 100 Piece |
| Finish | Hammered |
| Color | copper |
| Material | Copper |
| Design Type | Standard |
| Cap Type | Screw cap |
| Country of Origin | Made in India |




₹ 860 / SetGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 200 Set |
| Color | maroon |
| Size/Dimension | 1 lt |
| Product Type | gift set |
| Country of Origin | Made in India |
| pattern | half hammered |
Mairaj Khan (Owner)
M S Enterprises
2nd Floor, 0, Near SVM School Rani Ka Fatak Kisrol, Diwan Bazar, SVM School, Moradabad - 244001, Uttar Pradesh, India





















